MENÜ

Toner Dolumu

Toner Dolumu


Ataşehir bilişim,  İstanbul Ataşehir bölgesinde faaliyet gösteren bilişimin bir çok alanında müşterilere teknolojik çözümler sunan bir teknoloji firmasıdır.  Vermiş olduğumuz teknik servis ve reklam hizmetlerinin yanında sizlere Toner dolumu hizmeti de vermektedir. Yazıcılarda çıkan sorunlara teknik destek hizmeti verdiğimiz gibi sizlere toner dolumu konusunda da hizmet vermekteyiz. Yazıcınızın toner ihtiyacı olduğu zaman modeli ne olursa olsun ihtiyaç durumunda bizimle iletişim kurmanız durumunda hem orjinal toner hem de muadil toner konusunda sizlere ivedik ile hizmet verebiliriz. 

Toner dolumu konusunda sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Toner Dolumu gibi hizmetlerin yanında bir de yazıcı tamir hizmeti ve Yazıcı kiralama hizmetimiz de vardır. Şirketlere  ve kurumlara yönelik yazıcı kiralama hizmetimiz olduğunu belirtmek isteriz. Fiyat konusunda bizlerden mail yada telefon ile iletişim kurarak fiyat alabilirsiniz. 

Yazıcı renkli mi ? Yazıcı siyah beyaz mı ? Aylık kaç adet baskı alıyorsunuz ? İstemiş olduğunuz özellikler nedir :? Gibi konularda sizden bilgi aldıktan sonra net olarak fiyat bilgisini size verebiliriz.

Ataşehir Toner dolumu olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız..

HEMEN ARA WHATSAPP HATTI