MENÜ

Sosyal Medya Hizmeti

Sosyal Medya Hizmeti


İletişim teknolojilerinin gelişmesiyle beraber tüm dünyada pazarlama stratejileri de değişiyor. Milyonlarca insana ulaşma imkanı sağlayan sosyal medya kanalları işletmeler için önem kazanıyor. Sosyal medya kanalları sayesinde kurumlar müşteri pörtföyünü genişletebilir.

Günümüzde sosyal medya platformları artık birer reklam mecrası özelliği kazandı. Sosyal medya reklamlarıyla, düşük bütçelerle TV ve gazete reklamlarından daha büyük kitlelere ulaşılabilir. Sosyal medyanın temelinde ‘tanınma, beğenilme ve adından söz ettirme’ anlayışı vardır. Markalar da bu kanallar yoluyla potansiyel müşteri adaylarına ulaşarak, bilinirliklerini arttırıp çağı yakalayabilir. Bugün dünyanın en büyük ve tanınmış şirketleri pazarlama bütçelerinin büyük kısmını sosyal medya reklamlarına ayırıyor.

Sosyal Medya Hizmetlerimiz

1. Facebook Reklamları

Facebook’ta ilgi alanı, yaş, cinsiyet, medeni durum gibi yüzlerce değişkene göre hedefleme yapabilir. Facebook, son yıllarda reklam modelini iyice geliştirdi ve birçok marka için vazgeçilmez hale geldi.

2. Instagram Reklamları

Instagram’da videolu veya görsel reklamlarla gönderilerinizi ön plana çıkarıyoruz. Instagram reklamları ile, yaş, cinsiyet gibi demografik özelliklerin yanı sıra ilgi alanı hedeflemeleriyle markanızı ilgili kitleye tanıtabilirsiniz.

3. Twitter Reklamları

Twitter’da takipçi arttırmak veya bir gönderiyi markanızı takip etmeyenlere de ulaştırmak için Twitter reklamlarını kullanıyoruz. Twitter reklamları ortalama 1 iş gününde onaylanarak yayına alınabilmektedir.

 

HEMEN ARA WHATSAPP HATTI