MENÜ

Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayar Teknik Servis


Bilgisayar Teknik Servis Hizmeti almak isterseniz bu konuda doğru adrestesiniz.  Firmamızın hem bireysel müşterilere hemde kurumsal firmalara yönelik bilgisayar teknik servis hizmeti vardır.

Firmamız İstanbul merkezli firma olup bu konuda Türkiye' nin bir çok ilinde de faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Kaliteli hizmet anlayışı ile markalaşarak örnek gösterilen bir kuruluş haline gelen Ataşehir Bilişim, bilgisayar servisi konusunda uzman ekibiyle müşteri odaklı çözümler sunar bunlar;

Güvenlik Kamerası, SANTRAL, RFID Kart, Sunucu sistemleri ve mail alt yapısı gibi geniş bir yelpazede ve tek çatı altında bulunmaktadır.

Firmamız bilgisayar teknik servisi ile en kaliteli, verimli, ekonomik ve güvenli hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Ataşehir Bilişim müşterileri sürpriz fatura bedelleriyle karşılaşmaz. Yapılacak her işlem önce müşteri onayına sunulur.

Müşteri onayının ardından profesyonel ekipler ile işleme başlanır.

İş yerinde ya da evinde servis hizmet almak isteyenler için Ataşehir Bilişim, randevu sistemiyle yerinde bilgisayar teknik destek hizmeti sağlar. Cihazlara yerinde çözüm sağlanamaması durumunda, lojistik dahil olmak üzere Ataşehir Bilişim servisinde gerekli test ve işlemlerin ardından problemler giderilir.

Teknik servisin tamamlanmasının ardından cihazlar tekrar ev ve iş yerlerine güvenle teslim edilir. Lojistik konusunda ise motor kurye desteği ile kısa sürede sevkiyatlar sağlanmakta. Bizi tercih edenlere mümkün olduğunca hızlı çözümler sunmaya gayret ediyoruz.

HEMEN ARA WHATSAPP HATTI