MENÜ

Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamiri


BİLGİSAYAR TAMİRİ  Ataşehir Bilgisayar Tamiri

Ataşehir Bilişim olarak İstanbul anadolu yakası başta olmak üzere bir çok ilçesine bilgisayar servis hizmeti vermekteyiz. Hem kurumsal firmalara hem de bireysel müşterilere yerinde, hızlı ve profesyonel bilgisayar teknik servis hizmeti sağlamaktayız.

PC Teknik Servis hizmeti ile müşterilerimize bilgisayar bakım anlaşması hizmeti de vermekteyiz. Bilgisayar tamiri ile ilgili yerinde servis hizmetimiz de vardır. Adresinize gelerek bilgisayarlarınızı yanımızda getirdiğimiz teknik bileşenler ile mümkünse yerinde onarım sağlar size bu konuda zaman kazandırmış oluruz.

Cihazlarınızı servisimize getirmeden önce lütfen kaba tozunu alınız ve siliniz! Teknik servisler cihazları iç bakım ile temizlemektedir.
Dış kozmetik bakımları kullanıcı sağlamalıdır. Açıkcası özensiz kullanılmış cihazlarınız ile ilgilenirken "şu hale bak! bu makine böyle mi kullanılır" diyoruz ve özen gösterme arzumuz düşüyor.

Milli servet harcanarak alınan ürünlerinizin kıymetini bilen bir servis olarak, Eğer kötü bir kullanıcı iseniz bize bunu bildirmenizi isteriz.

İstanbul merkezli bir firma olarak merkezimiz Batı Ataşehir bölgesindedir. Notebook Tamiri, Masaüstü sistem toplama  hizmetleri hakkında bizden bilgi almak isterseniz web sitemiz üzerinde ki formları doldurabilir, mail adresimize mail atarak yada bizlere web sitemizde yer alan iletişim bilgileri üzerinden telefon ile ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP HATTI