Biz Kimiz ?Ataşehir Bilişim Hizmetleri

Ataşehir Bilişim - Tarihçemiz

Ataşehir Bilişim firması 2010 yılında Yunus Emre EKEN tarafından kurulmuştur. Ataşehir bölgesi ağırlıklı olmak üzere bilişimin her alanında aktif olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Bilgisayar Bakım Anlaşması danışmanlığı hizmeti ile müşterilerine sadece bilgisayar teknik servis hizmeti değil. Bir çok alan da danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Yapılan anlaşma sonrasında ; Vip Mail Hizmeti Desteği, Seo Desteği, Adwords Desteği, Hosting Desteği, Kurumsal İtibar ve Pr Desteği, Cctv Kamera Sistemleri Desteği gibi konularda profesyonel olarak danışmanlık hizmetleri vermektedir.

 Kurulduğu günden itibaren her zaman müşteri odaklı çalışmış ve çalışmalarına devam etmektedir.Siz değerli müşterilerimize hiçbir zaman nasıl para kazanırım mantalitesi ile değil zaman tasarrufu nasıl yapabilir,teknoloji ile eşleştirme,ve teknoloji ile doğru orantılı olarak nasıl yükseltebiliriz düşüncesi ile yaklaşımlarda bulunmuştur.

Bu felsefe ile ilerlememiz bizi dahada yükselterek Ataşehir Bilişim olarak siz değerli müşterilerimiz ve piyasada saygın bir yer edinmemize sonuç verdi.Kurduğumuz sistemlerin günübirlik değil herzaman geleceğe yönelik upgrade ve update edilebiı lir olması temel yapı taşlarımızın başını çekmektedir.Az maliyet herzaman işletme ve müşteri tarafından her ne kadar hoş karşılansada biz aynı fikir ve düşüncelerde değiliz.

Günübirlik yapılan ucuz maliyetli sistemler ileride daha çok masraf ve zaman kaybına yol açmaktadır.Buna istinaden müşterilerimize bu yapımızı uyguladık ve yanılmadık.Kalıcı ve üretken yapımız bizi birçok referansa itmekle beraber müşterilerimizin en önemli danışmanlık bölümünde yer edindik.

Referansımız Onurumuzdur!

Tüm Sosyal Ağlarda Bizi Takip Edin !