Printer Sistemleri Ataşehir Bilişim Çözüm Sistemleri

Ataşehir Bilişim - Google Arama Motorundan Haber Kaldırma Hizmeti

İnternetten İçerik Kaldırma

Tüm İnternet mecralarında kişi ve kurumlar hakkında çıkan yanlış, karalayıcı, iftira niteliğindeki olumsuz bilgilerin/haberlerin yerlerinden kaldırılması işlemini hukuki ve teknik yöntemler kullanarak gerçekleştiriyoruz.

Sizinle ilgili izniniz olmadan yayınlanan, şahsınıza zarar verici ve kişilik haklarınıza müdahale eden videoların yerlerinden kaldırılması işlemini gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca, izniniz olmadan yayınlanmış resimlerin/fotoğrafların da internetten kaldırılması işlemini uluslararası hukuki ve teknik networkümüzü kullanarak gerçekleştiriyoruz.

Olumsuz içerikleri arama motorları (Örneğin Google) sıralamasından değil, yerinden tamamen kaldırmaktayız. Kaldırılan içeriklerin geri gelmeyeceğinin garantisini veriyoruz.

Sahte Sosyal Medya Hesabı Kapatma

Bilginiz dahilinde olmayan, adınıza açılmış sahte sosyal medya hesaplarından (Facebook, Twitter, İnstagram) şahsınıza veya kurumunuza büyük zarar verebileceği açıktır. Sizin adınız altında olumsuz haberler paylaşılmasına, kişisel bilgilerinizin kötüye kullanılmasına izin vermiyor, Rep&Tile olarak sahte sosyal medya hesaplarını kapatıyoruz.

Günümüzde zamanımızın büyük bir bölümü geçirdiğimiz sosyal medya hesaplarımızın çalınmasını engellemek de daha zor bir hale gelmiştir. Mevcut hesaplar çalınarak kişisel bilgilere ulaşılmakta ve hesaplar kişi ve kurumlara zarar verici amaçlarla kullanılmaktadır. Rep&Tile olarak çalınan sosyal medya hesabınızı ( Facebook,Twitter,İnstagram) size geri veriyoruz.

Olumsuz içerik / Haber Kaldırma

Tüm İnternet mecralarındaki hakkınızda çıkan yanlış,karalayıcı,iftira niteliğindeki ve sizi rahatsız eden olumsuz bilgilerin/haberlerin yerlerinden kaldırılması işlemini hukuki ve teknik yöntemler kullanarak geçekleştiriyoruz. Yaptığımız müdahale ile ilgili bilgiler bulundukları yerlerden tamamen kaldırılmaktadır. Bu işlem arama motorları sıralamasının değiştirilmesi yada arama motorlarının listelemesinden kaldırılması işleminden farklı bir işlemdir.

İnternetten Video (YouTube vb.) Kaldırma

Sizinle ilgili sizden izin alınmadan yayınlanan zarar verici ve kişilik haklarınıza müdahale eden videoların yerlerinden kaldırılması işlemini gerçekleştiriyoruz.

Görsel / Fotoğraf Kaldırma

İzniniz olmadan yayınlanmış veya sizi rencide eden resimlerin internetten kaldırılması işlemini uluslararası hukuk ve teknik networkümüzü kullanarak gerçekleştiriyoruz. İlgili resimler yerlerinden tamamen kaldırılmaktadır.

 

 •  

  Ataşehir 
  Web Tasarım

  Web Design

  Web sitenizin tasarımını Ataşehir Bilişim'in uzman kadrosuna yaptırabilir,web tasarımı hakkında tarafımızdan destek alabilir daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

  Detaylar ...

 •  

  Ataşehir 
  SEO Hizmetleri

  SEO

  SEO (Search Engine Optimization) artık tüm firmaların ve kullanıcıların istekleri arasında yer almaktadır.
  Ataşehir Bilişim haklı öncülüğünü bu konuda kanıtlamıştır.

  Detaylar ...

 •  

  Ataşehir 
  Sosyal Medya

  SOCIAL MEDIA

  Şu günlerde reklamların en hızlı ve etkili döndüğü yer bilndiği üzere sosyai medyadır. Gelişime ve değişime Ataşehir Bilişim ile ayak uydurun.

  Detaylar ...

 •  

  Ataşehir 
  Bilgisayar Servisi

  COMPUTER SERVICE

  Bilgisayar sorunlarınızı en düşük zaman ve maliyet kaybı ile çözebiliyoruz.Firmanızın veya kurumunuzun zaman kaybının olmadığının farkındayız.

  Detaylar ...

 •  

  Ataşehir 
  Güvenlik Kamerası

  SECURITY CAMERA

  CCTV Kameralar konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.Firmanızın veya kurumunuzun güvenliği en üst düzeyde olmalıdır.

  Detaylar ...

 •  

  Ataşehir 
  Yazıcı Kiralama

  Printer Systems

  Firmalar çalışmalarına sürekli olarak yazılı ve mail olarak yapmaktadır.Bu konuda yazıcı sistemleri firma veya şirket bünyesinde büyük rol almaktadır.

  Detaylar ...

 •  

  Ataşehir 
  Network Hizmetleri

  NETWORK SERVICES

  Firmaların bütün internet altyapısı network üzerinden geçmektedir.Network sisteminde çıkabilecek en ufak arıza zaman hatta maliyet kaybına neden olmaktadır.

  Detaylar ...

 •  

  Ataşehir 
  Data Kurtarma

  DATA RECOVERY

  Bilgi depolama ürünleri (Flash Disk,HDD,SSD) elektronik bir sisteme sahip olduğu için bilgi kaybı konusunda garantisi yoktur.Sorunlarınızla ilgili bize ulaşın.

  Detaylar ...

Tüm Sosyal Ağlarda Bizi Takip Edin !