Printer Sistemleri Ataşehir Bilişim Hizmetleri

Ataşehir Bilişim - Bilgisayar Hizmetleri - BİLGİSAYAR BAKIM ANLAŞMASI

Bilgisayar bakım anlaşması hizmeti : Aylık yada yıllık olarak yapmış olduğumuz bilgisayar bakım anlaşması devamlı olarak danışmanlık hizmeti alabileceğiniz bir firmanız olur. Bilgisayarlardan kaynaklanan sorunlarda personellerinizin veri kaybı yaşamaması yada bu gibi durumlarda vakit kaybı yaşanmaması için vereceğimiz destek ile bunu en aza indirebilirsiniz.

Unutmayın ! Sorun geldikten sonra problemi gidermeye çalışmak değil, sorun çıkmadan erkenden müdahale etmek gerekir. Çünkü : Veri kaybının maddi manevi zararlarının büyük olacağını unutmamalısınız.

Kurumsal Bakım Anlaşması Nedir ?

Bakım anlaşması standart bir hizmet olup kapsamlar ihtiyaçlara göre değişebilir. Kurumsal bakım anlaşma sonrasın da anlaşılan sözleşmeye göre Ataşehir Bilişim personeli belirtilen gün ve saatte firmanıza düzenli olarak gelerek rutin bakım hizmetlerini yapar. Rutin bakım hizmetleri yedeklerin alınması, programların güncellenmesi, bilgisayar tozlarının temizlenmesi, kullanıcı sorunlarının canlı bir şekilde giderilmesi, lisanssız yazılımların kaldırılması ve virüs kontrollerinin yapılması gibi işlemleri kapsar.

Rutin bakım haricinde bilgisayarlarda kaynaklanan sorunlar için Ataşehir Bilişim mesai saatleri içerisinde müşterilere destek vermeye devam eder. Bu destek sınırsız olup anlaşılan bilgisayar bakım anlaşması dahilin de ki ücret haricin de bir ücret faturaya yansıtılmaz.

Bilgisayarlarda çıkan problemlerde müşterilerimiz bizlerde mesai saatleri olan hafta içi 09 : 00 - 18:00 Cumartesi günleri : 09: 00 - 14:00 saatleri içerisin de hizmet alır. Problemi Ataşehir Bilişim personeliyle paylaştıktan sonra Ataşehir bilişim ekibimiz sorun ile ilgili telefonda teknik destek hizmeti verir. Problemin telefon ile çözülememesi gibi durumlar da ise uzak bağlantı desteği sağlanır. Uzak bağlantı desteğiyle de problemin çözülememesi durumunda Ataşehir Bilişim personelin den bir arkadaş problemin olduğu firmaya gün içerisin de giderek problemi yerinde çözer. Çözüm sonrasın da da herhangi bir ücret talep etmez.

Kurumsal Bakım Anlaşmasının Geçerlilik Süresi Nedir?
Kurumsal Bakım Anlaşması 6 aylık veya 1 yıllık süreler halinde yapılmaktadır.

Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmanın Avantajı Nedir?
Kurumsal Bakım Anlaşmalı müşterilerimiz en öncelikli müşterilerimizdir. Telefon, Uzak Masaüstü Bağlantısı ve Yerinde Servis hizmetlerimizden, sorunu en hızlı çözebilecek olan yöntem tercih edilir ve müşteri sorunları giderilir. Müşterilerimiz, donanımları bozulduğu için, iş kaybına uğramazlar, Verilerinin yedekleri her zaman alınır, Teknolojik gelişmelerden anında haberdar olurlar, ek hiçbir ücret ödemezler, diğer donanım ürünlerini aldıklarında çok özel ödeme koşulları ve iskontolar sağlanır.

Kurumsal Bakım Anlaşmasına Nasıl Başlanır?
Öncelikle bir ön görüşme ile talepler dinlenir, sonrasında işletme bilgisayarları ve sistemi analiz edilir ve yapılabilecek hizmetler hakkında bir brief verilir. Takip eden süreçte bir sözleşme hazırlanır, onaylanması durumunda, firmanın büyüklüğüne göre 1-10 kişilik bir ekip, işletme bilgisayarlarında toplu bir çalışma gerçekleştirir, eksikler belirlenir, yedekler alınır, ilk bakım yapılır, firmanın teknik yapısı, eksikler, geliştirmeler hakkında bir rapor hazırlanarak şirket yönetimine sunulur, bu tarihten itibaren de her türlü sorunda hızlı ve yerinde destek sağlanır.

Ataşehir Bilişim firmamız İstanbul Ataşehir bölgesin de olup Ataşehir bölgesi ve çevre ilçeleri ağırlık olarak bilgisayar bakım anlaşması yapmak ile birlikte bilgisayar sayısının artması durumun da İstanbul Avrupa yakası ve İstanbul' a yakın olan iller de de bilgisayar bakım anlaşması hizmeti sağlayabilir.

 

Ataşehir Bilgisayar bakım anlaşması -

 

 •  

  Ataşehir 
  Web Tasarım

  Web Design

  Web sitenizin tasarımını Ataşehir Bilişim'in uzman kadrosuna yaptırabilir,web tasarımı hakkında tarafımızdan destek alabilir daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

  Detaylar ...

 •  

  Ataşehir 
  SEO Hizmetleri

  SEO

  SEO (Search Engine Optimization) artık tüm firmaların ve kullanıcıların istekleri arasında yer almaktadır.
  Ataşehir Bilişim haklı öncülüğünü bu konuda kanıtlamıştır.

  Detaylar ...

 •  

  Ataşehir 
  Sosyal Medya

  SOCIAL MEDIA

  Şu günlerde reklamların en hızlı ve etkili döndüğü yer bilndiği üzere sosyai medyadır. Gelişime ve değişime Ataşehir Bilişim ile ayak uydurun.

  Detaylar ...

 •  

  Ataşehir 
  Bilgisayar Servisi

  COMPUTER SERVICE

  Bilgisayar sorunlarınızı en düşük zaman ve maliyet kaybı ile çözebiliyoruz.Firmanızın veya kurumunuzun zaman kaybının olmadığının farkındayız.

  Detaylar ...

 •  

  Ataşehir 
  Güvenlik Kamerası

  SECURITY CAMERA

  CCTV Kameralar konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.Firmanızın veya kurumunuzun güvenliği en üst düzeyde olmalıdır.

  Detaylar ...

 •  

  Ataşehir 
  Yazıcı Kiralama

  Printer Systems

  Firmalar çalışmalarına sürekli olarak yazılı ve mail olarak yapmaktadır.Bu konuda yazıcı sistemleri firma veya şirket bünyesinde büyük rol almaktadır.

  Detaylar ...

 •  

  Ataşehir 
  Network Hizmetleri

  NETWORK SERVICES

  Firmaların bütün internet altyapısı network üzerinden geçmektedir.Network sisteminde çıkabilecek en ufak arıza zaman hatta maliyet kaybına neden olmaktadır.

  Detaylar ...

 •  

  Ataşehir 
  Data Kurtarma

  DATA RECOVERY

  Bilgi depolama ürünleri (Flash Disk,HDD,SSD) elektronik bir sisteme sahip olduğu için bilgi kaybı konusunda garantisi yoktur.Sorunlarınızla ilgili bize ulaşın.

  Detaylar ...

Tüm Sosyal Ağlarda Bizi Takip Edin !